Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 1.5
SaltburnRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.0
RevolverRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 2.0