Movies
Ratings
83
NotoriousRated ★ 5.0
Tupac: ResurrectionRated ★ 5.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 4.5
Friday the 13thRated ★ 2.5
The Philly KidRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Mutt BoyRated ★ 1.5
ThorRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5- We Saw the DevilRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5