Titles you rated
Me and MeRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
Room No.7Rated ★ 2.5