Titles you rated
GlitchRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5