Movies
Ratings
95
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0