Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0