Movies
Ratings
144
MementoRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5