Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0