Series
Ratings
95- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5