Series
Ratings
20
Mr. BeanRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0