Titles you rated
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Miami ViceRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
SpringRated ★ 3.5
The MachineRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5