Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
- JealousyRated ★ 3.5
- TruthRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0