Movies
Ratings
174
EqualsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
MissingRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- AnonymousRated ★ 1.5
Apt PupilRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 0.5
Resident Evil: DegenerationRated ★ 0.5