Series
Ratings
27
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0