Movies
Ratings
351
Never Back DownRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0