Movies
Ratings
2631
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Hedgehog in the FogRated ★ 3.5
Dad's StickRated ★ 3.0
NecktieRated ★ 3.0
Night MusicRated ★ 3.0
The Black HoleRated ★ 3.0
TartuffeRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Dr. Mabuse, the GamblerRated ★ 5.0
TyrannosaurRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Sound of FallingRated ★ 5.0
Intolerance: Love's Struggle Throughout the AgesRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
DestinyRated ★ 4.0
MagellanRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
A Private LifeRated ★ 3.5