Movies
Ratings
89
Love LetterRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5- One Night OnlyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0