Movies
Ratings
25
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5