Movies
Ratings
22
DunkirkRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0