Movies
Ratings
503
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Sasquatch SunsetRated ★ 5.0
Naked LunchRated ★ 4.0
ThanksgivingRated ★ 4.0
JulesRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
AntlersRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
The FlyRated ★ 5.0
EraserheadRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Apt PupilRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 4.0