Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0