Movies
Ratings
197
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0