Series
Ratings
11
Dream HighRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0