Movies
Ratings
54
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 3.0
You InsteadRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 0.5
Dear JohnRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0