Titles you rated
Coincoin and the Extra-HumansRated ★ 5.0
DeerskinRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 4.0
White on WhiteRated ★ 3.0
The SharksRated ★ 3.0
ParticlesRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 5.0
Belle de JourRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
MommyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0