Movies
Ratings
520 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Sentimental ValueRated ★ 4.0 Sentimental ValueRated ★ 4.0
 7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 4.5 7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 4.5
 The RosesRated ★ 3.5 The RosesRated ★ 3.5
 Those Who Wish Me DeadRated ★ 2.0 Those Who Wish Me DeadRated ★ 2.0
 WeaponsRated ★ 3.0 WeaponsRated ★ 3.0
 The Exit 8Rated ★ 1.0 The Exit 8Rated ★ 1.0
- The UglyRated ★ 2.5
 TogetherRated ★ 2.5 TogetherRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
- Don't Forget I Love YouRated ★ 3.5
 Pretty CrazyRated ★ 1.0 Pretty CrazyRated ★ 1.0
 Freakier FridayRated ★ 4.0 Freakier FridayRated ★ 4.0
 Just For Meeting YouRated ★ 3.5 Just For Meeting YouRated ★ 3.5
- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
 MaterialistsRated ★ 3.5 MaterialistsRated ★ 3.5
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
 The Bad Guys 2Rated ★ 2.0 The Bad Guys 2Rated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0