Movies
Ratings
247
Summer WarsRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 5.0