Series
Ratings
56- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0