Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5