Series
Ratings
30
While You Were SleepingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5