Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.0