Movies
Ratings
25
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ControlRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0