Series
Ratings
39
VincenzoRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0