Titles you rated
AshfallRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
WildRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
IdolRated ★ 1.0