Series
Ratings
50
East of EdenRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0