Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5