Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5