Series
Ratings
153
TriggerRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5