Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5