Series
Ratings
18
Voice season1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 1.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
IRISRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 5.0