Movies
Ratings
567
Iron ManRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 0.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The ContactRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.0
American PieRated ★ 1.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.5
AliensRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 1.5
Nowhere to HideRated ★ 1.5
MapadoRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 2.0
Best ChefRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 2.0