Series
Ratings
158- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5- BeybladeRated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
- Beast Wars: TransformersRated ★ 4.0
- Beast Wars: TransformersRated ★ 4.0