Series
Ratings
75
Empress KiRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5