Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0