Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0