Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 4.0
Slayers NextRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
SmallvilleRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0