Movies
Ratings
152
1917Rated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The ClosetRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5