Titles you rated
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
EntangledRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
The World of UsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0