Series
Ratings
29
A Song to the SunRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.5- MR. BRAINRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5