Series
Ratings
63
Princess HoursRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 2.0
Shin AtashinchiRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5